«Геаграфічны атлас настаўніка» атрымаў узнагароду

Газета «Унiверсiтэт» надрукавала артыкул «Увесь свет у адным выданні: «Геаграфічны атлас настаўніка» атрымаў узнагароду», ў якім гаворыцца пра ўзнагароду на нацыянальным конкурсе «Мастацтва кнігі–2017» і пра абставіны стварэння атласа:

«Геаграфічны атлас настаўніка» ў РУП «Белкартаграфія» надрукавалі восенню мінулага года. А нядаўна на Нацыянальным конкурсе «Мастацтва кнігі–2017» ён атрымаў галоўны прыз – «Залаты фаліянт» як найлепшае выданне ў намінацыі «Падручнік новага стагоддзя». Непасрэдны ўдзел у яго стварэнні прынялі супрацоўнікі геаграфічнага факультэта БДУ. Атлас адначасова цікавы для вучняў, студэнтаў, настаўнікаў і выкладчыкаў і ў цэлым усіх, хто цікавіцца геаграфіяй, картаграфіяй, эканомікай, дэмаграфіяй».

Чытаць далей

Рассказать в социальных сетях